BIOFÁZE – tři kroky ke kráse…

…enzymatická regenerace pokožky 
 

Biofáze je unikátní metodou ošetření pleti s vědecky prokázanými účinky ovlivňování aktivity enzymů přirozeně se v pleti vyskytující, které se podílejí na udržování zdravé a vitální pleti. Použití tří po sobě jdoucích sér v intenzivní kúře významně snižuje oxidační stres, projasňuje pleť, viditelně ji omlazuje, posiluje její ochranu, podporuje regeneraci a přináší úlevu při celé řadě potíží. Vedle prokazatelných účinků na pleť nabízí Biofáze díky silné koncentraci synergických směsí éterických olejů také relaxační aromaterapeutický rituál. 

Biofází ošetřujeme pleť třemi synergickými séry v předepsaném pořadí:

  1. GERANIUM – první sérum pleť prokrvuje a způsobuje rozšíření cév v pokožce. Zvýšením mikrocirkulace krve v pleti navozuje zahřívací efekt. Je nádherně voňavým úvodem do rituálu biofáze, který nastartuje obnovu vitality vaší pleti.
  2. TYMIÁN – Druhé sérum zpomaluje průtok krve cévami a navozuje tak zchlazující efekt. Je důmyslně vonícím pokračováním rituálu Biofáze, který podporuje nastolení rovnováhy vaší pleti.
  3. ZÁVĚREČNÉ SÉRUM – Třetí sérum uzavírá synergické působení sér a voňavých kompozic jednotlivých éterických olejů. Zároveň završuje účinek celé kúry.
  • Obnovující sérum BAZALKA – pro dehydrovanou pleť se sklonem k vráskám
  • Obnovující sérum ŠALVĚJ – pro pleť se sklonem k hyperpigmentaci
  • Obnovující sérum CALENDULA – pro regeneraci a úlevu při podrážděné pleti
  • Obnovující sérum LEVANDULE – pro citlivou pleť
  • Obnovující sérum KORIANDR – pro ochablou pleť
  • Obnovující sérum SANTAL – pro aknózní pleť